Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Zwiedzaj lubelskie parki krajobrazowe i wygrywaj nagrody !!!

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia lubelskich parków krajobrazowych, a przy okazji wzięcia udziału w konkursie turystycznym organizowanym przez CLICKTRANS. Do wygrania nagrody o łącznej wartości 1000 zł.

Tegoroczne wakacje dla wielu osób wiążą się ze zmianą planów wypoczynkowych. Ze względu na epidemię koronawirusa zagraniczne podróże zamieniamy na odpoczynek w kraju. Nic straconego - wręcz przeciwnie! To świetna okazja, aby lepiej poznać rodzime okolice - te dalsze i te całkiem bliższe. Polska jest pełna pięknych zakątków i miejsc wartych zobaczenia, wystarczy tylko mieć czas - i pomysł na trasę! Jeśli Ty także planujesz wakacje w kraju, zapraszamy do udziału w konkursie. Podziel się z innymi Twoim ulubionym miejscem w Polsce - mogą to być zarówno szlaki na łonie przyrody, jak i typowo miejskie zabytki. Dla innych Twoja trasa stanie się inspiracją, a Ty będziesz mieć szansę na wygraną!
 
NAGRODY
  • I miejsce - 500 zł
  • II miejsce - 300 zł
  • III miejsce - 200 zł
Co musisz zrobić?
1.Opisz Twoją ulubioną trasę zwiedzania - taką, którą polecasz innym na krajowe wakacje.
2.Nie zapomnij dołączyć zdjęć – pomogą zachęcić czytelników do własnych podróży.
3.Prześlij swoją pracę na adres: konkurs@clicktrans.pl wraz z ręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym (skan lub zdjęcie).
4.To wszystko! Wyniki ogłosimy 22 lipca 2020 roku.
5.W konkursie mogą wziąć wszyscy, którzy ukończyli 18 lat i mają pomysł na ciekawą trasę turystyczną na tegoroczne wakacje.
6.Zwycięską pracę opublikujemy na naszych blogach: https://clicktrans.pl/blog/ lub https://clicktrans.com/blog/
 
Więcej informacji (w tym formularz zgłoszeniowy) znajdziesz na stronie: https://clicktrans.pl/info/twoja-ulubiona-trasa-turystyczna-w-polsce.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
na podstawie materiałów udostępnionych przez Organizatora konkursu