Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Wyniki etapu parkowego ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” – OZ w Janowie Podlaskim

31 stycznia pracownicy OZ w Janowie Podlaskim, w miejscowym Gminnym Ośrodku Kultury, przeprowadzili III etap ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”, który wyłonił reprezentację naszego parku do zmagań wojewódzkich.

Drużyną, która uzyskała największą ilość punktów jest reprezentacja Szkoły Podstawowej w Janowie Podlaskim w osobach: Augustyna Butkiewicz, Anna Rypina, Wiktoria Niedzielska i Kacper Majewski, uczniów do konkursu przygotowała p. Wioletta Doroszuk.

Serdecznie gratulujemy laureatom tego etapu!

Drugą „lokatę” zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Dobryniu Dużym (ze stratą zaledwie 2 punktów względem zwycięzców), których opiekunem jest p. Renata Dawidziuk.

Dwoje uczniów z tej drużyny zdobyło największą ilość punktów w konkursie indywidualnym, są nimi:

I miejsce - Maria Markowska (19p.)
II miejsce - Piotr Markowski (18p.)

III miejsce – Augustyna Butkiewicz (17p.) – Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim

Dziękujemy serdecznie za uczestnictwo w konkursie wszystkim uczniom i ich nauczycielom, w tym również ze Szkoły Podstawowej w Rokitnie i Szkoły Podstawowej im. Polski Niepodległej w Zalesiu.

Przeprowadzenie konkursu było możliwe dzięki pomocy pracowników Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Lublinie, Wydziału Spraw Terenowych I w Białej Podlaskiej – p. Mirosława Popławskiego i p. Mileny Kiryluk, którzy wspomogli nas w sprawdzaniu prac konkursowych, oraz dzięki życzliwości dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie Podlaskim – p. Renaty Kaczmarek, która udostępniła nam lokal do przeprowadzenia konkursu.

 

Test: M. Żychowska

Zdjęcia: Z. Chajkaluk