Przeskocz do treści Przeskocz do menu

UWAGA KONKURS: Ogólnopolski konkurs internetowy "Parki Krajobrazowe Polski"

W Dzień Dziecka wystartował konkurs internetowy "Parki Krajobrazowe Polski".

W konkursie mogą wziąć wyłącznie uczniowie, którzy uczęszczają do szkół podstawowych zlokalizowanych na obszarze gmin, na terenie których znajdują się Parki Krajobrazowe.

Konkurs składa się z dwóch części:

  1. eliminacje - które będą trwać od 1 do 25 czerwca (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem Bożego Ciała i piątku 12 czerwca). O godzinie 8.00 publikowany będzie zestaw składający się z 5 pytań testowych. Pytania dostępne będą do godziny 20.00
  2. finał odbędzie się 26 czerwca 2020 r. w godzinach 16.00-18.00.

Aby wziąć udział w konkursie jego Uczestnik (UWAGA: za zgodą rodziców !!!) musi się zarejestrować na stronie internetowej konkursy.zpkwm.pl. Każdy Uczestnik może mieć założone tylko jedno konto.

Przed przystąpieniem do rejestracji należy zapoznać się z Regulaminem Konkursu.

Informacja o wynikach testów z danego dnia będą publikowane codziennie po godzinie 20.00. W zestawieniu pojawi się Nick, ilość punktów uzyskanych przez uczestnika danego dnia oraz czas rozwiązywania testu.

Aktualne informacje o przebiegu konkursu znajdują się na profilu FB: https://www.facebook.com/ParkiKrajobrazowePolski/ 

Wyniki całego konkursu ogłoszone zostaną 29 czerwca o godzinie 12.00.

Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody !!! Wśród uczestników konkursu, co tydzień będą rozlosowywane dodatkowe nagrody.

Konkurs organizowany jest przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego we współpracy z Porozumieniem Parków Krajobrazowych Polski.

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod numerem telefonu 14 656 44 72 wew. 27 w godzinach 7.30-15.30, przez pocztę email konkurs@zpkwm.pl lub t.gawlik@zpkwm.pl

więcej informacji o Konkursie znajdziesz na stronie Organizatora (link)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału