Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Krajobrazowe zdjęcie kwietnia wybrane

Fotografia „Zwierciadełko w środku lasu”Gabrieli Ostrowskiej, wykonana w Poleskim Parku Krajobrazowym, w okolicach Woli Wereszczyńskiej i Babska, zdobyła zaszczytny tytuł zdjęcia kwietnia w ramach marszałkowskiej akcji promującej lubelskie parki narodowe i krajobrazowe.

Wszyscy, którzy na bieżąco śledzą przebieg konkursu instagramowego opatrzonego hasztagiem #kieruneklubelskiekrajobrazy wiedzą doskonale, że i tym razem kadr uchwycony na terenie lubelskiego parku krajobrazowego (4 raz z rzędu!!!) spotyka się z największym uznaniem komisji oceniającej publikowane zdjęcia.

Autorka krajobrazowego zdjęcie kwietnia otrzymała dyplom oraz kartę upominkową o wartości 500 zł ufundowaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Na pasjonatów lubelskiej przyrody czeka w tym roku jeszcze osiem takich upominków!

Jak starać się o nagrodę?

Wystarczy wybrać się do któregoś ze wskazanych parków, zrobić przyrodnicze zdjęcie i opublikować je na swoim koncie instagramowym – koniecznie z hasztagiem #kieruneklubelskiekrajobrazy.

Warto wiedzieć, że:

  • do oceny zakwalifikowane będą zdjęcia publikowane do 12 grudnia 2021 roku,
  • o nagrody za najlepsze zdjęcie miesiąca powalczą fotografie opublikowane w terminie od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca (1-30 kwietnia, 1-31 maja itd.),
  • szansę na tytuł zdjęcia miesiąca mają tylko fotografie wykonane w miesiącu, w którym są publikowane (zdjęcia wykonane w kwietniu powinny być opublikowane w kwietniu, majowe w maju itd.).
  • najpiękniejsze fotografie mają szansę uzyskać nie tylko tytuł zdjęcia miesiąca, ale także zdjęcia roku, za które przewidziana została nagroda główna o wartości 1500 zł.

Więcej informacji nt. akcji znajduje się na stronie kampanii

Laureatce serdecznie gratulujemy, a wszystkich miłośników lubelskiej przyrody i fotografii zapraszamy do dalszej zabawy!