Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Konkurs Plastyczny „Realni i baśniowi mieszkańcy lasu” – Przedłużenie naboru prac

Organizator Konkursu Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek Zamiejscowy w Lubartowie, przedłuża termin nadsyłania prac plastycznych w Konkursie „Realni i baśniowi mieszkańcy lasu”.

 

Ze względu na okres wakacji, organizator postanowił wydłużyć termin nadsyłania bądź dostarczenia prac, do dnia 16 lipca 2021 roku.

Mamy nadzieję, że dzięki przedłużonemu terminowi nadsyłania prac i sprzyjającym warunkom pogodowym, wakacyjne wędrówki po leśnych duktach zainspirują Was do powstania ciekawych i twórczych prac.

 

Przypominamy, iż przedmiotem Konkursu jest wykonanie pracy autorskiej w dowolnej technice plastycznej: płaskie techniki barwne rysunek/malarstwo/ itp. Zadaniem Uczestnika Konkursu jest zilustrowanie fragmentów z literatury dotyczących tematyki leśnej, postaci realnych, zwierząt, postaci baśniowych związanych z lasem.

Prace Konkursowe wraz z Kartą Zgłoszeniową oraz Oświadczeniem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wraz z klauzulą informacyjną należy składać osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną z potwierdzeniem odbioru do dnia 16 lipca 2021 roku do godziny 15.30 na adres: Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek Zamiejscowy w Lubartowie ul. Leśna 1, 21-100 Lubartów z dopiskiem: Konkurs Plastyczny.

 

Regulamin wraz z kartą zgłoszenia do pobrania tutaj