Przeskocz do treści Przeskocz do menu

Jezioro Wytyckie zdjęciem stycznia!!!

Jezioro Wytyckie zdjęciem stycznia!!!

Pierwsza odsłona akcji promującej lubelskie parki narodowe i krajobrazowe #kieruneklubelskiekrajobrazy, której organizatorem jest Urząd Marszałkowski w Lublinie już za nami. Tytuł zdjęcia stycznia uzyskała fotografia „Zachód słońca nad jeziorem Wytyckim” Mateusza Skowronka. Za najpiękniejsze zdjęcie miesiąca opublikowane na Instagramie z hasztagiem #kieruneklubelskiekrajobrazy autor otrzyma dyplom oraz kartę upominkową o wartości 500 zł. Na pasjonatów lubelskiej przyrody czeka w tym roku jeszcze jedenaście takich upominków oraz dodatkowa nagroda główna o wartości 1500 zł za zdjęcie roku!!!

fot. Mateusz Skowronek, „Zachód słońca nad jeziorem Wytyckim”

Co należy zrobić żeby powalczyć o nagrodę? Wystarczy wybrać się do któregoś z dwóch parków narodowych lub jednego z siedemnastu parków krajobrazowych znajdujących się na terenie województwa lubelskiego, zrobić zdjęcie przyrodnicze i opublikować je na swoim koncie instagramowym – obowiązkowo należy je opatrzeć hasztagiem #kieruneklubelskiekrajobrazy. Możesz publikować dowolną liczbę przyrodniczych fotografii wykonanych w danym miesiącu, dzięki czemu zwiększasz szansę na wygranie nagrody!!!

Warto wiedzieć, że:

  • do oceny zakwalifikowane będą zdjęcia publikowane do 12 grudnia 2021 roku,
  • nagrody za najlepsze zdjęcie miesiąca powalczą fotografie opublikowane w terminie od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca (1-28 lutego, 1-31 marca itd.),
  • szansę na tytuł zdjęcia miesiąca mają tylko fotografie wykonane w miesiącu, w którym są publikowane (zdjęcia wykonane w styczniu powinny być opublikowane w styczniu, lutowe w lutym itd.).

Więcej informacji nt. akcji znajduje się na stronie kampanii.

Panu Mateuszowi serdecznie gratulujemy, a wszystkich miłośników lubelskiej przyrody i fotografii zapraszamy do dalszej zabawy!