Aktualności

W weekend 29-30 września br. odbył się Rajd z cyklu „Parki Krajobrazowe Lubelszczyzny”, zorganizowany we współpracy z Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym im. Kazimierza Janczykowskiego w Chełmie. Skupił on 36 uczestników, którzy postanowili poznać teren naszego parku i jego okolicy.

Rajd „Jesienny” po Parku Krajobrazowym „Podlaski Przełom Bugu” - relacja

Na terenie Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodka Edukacyjno-Muzealnego w Brzeźnie rozpoczął się remont.

REMONT OŚRODKA EDUKACYJNO-MUZEALNEGO W BRZEŹNIE

Dnia 8 czerwca 2018 r. o godzinie 10: 00 w hali Dworca Kolejowego Lublin Główny odbyła się odprawa 7 osobowej reprezentacji województwa lubelskiego na etap centralny XXXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek Edukacyjno-Muzealny w Brzeźnie od lat współpracując z Polskim Towarzystwem Turystyczno-Krajoznawczym, wspiera i współorganizuje wiele działań krajoznawczych w regionie.

Jeśli lubisz gotować, odkrywać nowe smaki, zamieszczać efekty swoim kulinarnych umiejętności w mediach społecznościowych to weź udział w konkursie, który zorganizowaliśmy specjalnie z myślą o Tobie!!!

Jeśli lubisz jeździć rowerem, odkrywać nowe miejsca, zamieszczać relacje ze swoich wypraw w mediach społecznościowych to weź udział w konkursie, który zorganizowaliśmy specjalnie dla Ciebie!!!

Ukazały się drukiem artykuły autorstwa pracowników Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych.

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich uczestników oraz zainteresowanych udziałem w konkursie fotograficzno-filmowym, iż nadesłane prace konkursowe oceniać będzie duet – Bożena i Jan Walencikowe, którzy od wielu lat zajmują się realizacją własnych autorskich projektów przyrodniczych – seriali telewizyjnych, filmów kinowych, książek, albumów, wystaw fotografii oraz form multimedialnych.