Aktualności

Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek Edukacyjno-Muzealny w Brzeźnie informuje, że za zgodą Koordynatora Krajowego umożliwiony został udział w IV – „wojewódzkim” etapie Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” czterech najwyżej punktowanych drużyn, które zajęły drugie miejsca w etapie III – „parkowym”

WYNIKI DODATKOWEGO POSTĘPOWANIA KWALIFIKACYJNEGO DO IV ETAPU XVIII  EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „POZNAJEMY PARKI KRAJOBRAZOWE POLSKI”

Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek Edukacyjno-Muzealny w Brzeźnie informuje o rozpoczęciu IV edycji konkursu wiedzy z okazji Światowego Dnia Mokradeł „W Krainie Bagien i Moczarów”.

"W KRAINIE BAGIEN I MOCZARÓW" - IV EDYCJA KONKURSU WIEDZY O MOKRADŁACH

Dnia 11 stycznia 2019 r. odbył się III etap – „Parkowy” Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek Edukacyjno-Muzealnego w Brzeźnie zorganizował ten etap w Szkole Podstawowej w Rudzie-Hucie.

Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek Edukacyjno-Muzealny w Brzeźnie przeprowadził etap „gminny” XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” na terenie Chełmskiego Parku Krajobrazowego.

Dnia 19 grudnia 2018 r. w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym w Brzeźnie miało miejsce posiedzenie Komisji Konkursowej IV edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego z okazji Świąt Bożego Narodzenia „Kartka Świąteczna – Przyrodą Malowana”

Koniec 2018 r. to czas podsumowań. Ze względu na duże zaangażowanie całych społeczności szkolnych finał tegorocznej edycji konkursu łowiecko-przyrodniczego „Chronimy dziuplaki” nie odbył się w jednym miejscu ale w każdej z uczestniczących szkół. Organizatorem konkursu był Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek Edukacyjno-Muzealny w Brzeźnie oraz Koło Łowieckie Nr 23 „Szarak” w Chełmie.

8 listopada 2018 roku o godz. 13:00 w Urzędzie Gminy w Rybczewicach odbyła się XLIII Uroczysta Sesja Rady Gminy z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

  • 03-12-2018

Do Ośrodka Edukacyjno-Muzealnego w Brzeźnie trafił nur czarnoszyi przekazany przez mieszkańca Chełma.