Aktualności

Dnia 10 stycznia 2020 r. w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym w Brzeźnie odbyło się uroczyste podsumowanie V edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego z okazji Świąt Bożego Narodzenia „Kartka Świąteczna – Przyrodą Malowana”.

UROCZYSTE PODSUMOWANIE KONKURSU „KARTKA ŚWIĄTECZNA – PRZYRODĄ MALOWANA”

Dnia 13 grudnia 2019 r. w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym w Brzeźnie miało miejsce posiedzenie Komisji Konkursowej V edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego z okazji Świąt Bożego Narodzenia „Kartka Świąteczna – Przyrodą Malowana”

„KARTKA ŚWIĄTECZNA – PRZYRODĄ MALOWANA” - WYNIKI KONKURSU

Już powoli staje się tradycją, że co roku jeden z pracowników Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodka Edukacyjno-Muzealnego w Brzeźnie przyodziewa strój Św. Mikołaja.

Dnia 3 grudnia 2019 r. w auli nr 8 Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu fotograficznego „Przyrodnicze łowiska 2019” oraz otwarcie wystawy pokonkursowej.

Organizatorzy konkursu fotograficznego „Przyrodnicze łowiska 2019” zapraszają na otwarcie wystawy i podsumowanie Konkursu, podczas którego autorzy zwycięskich i wyróżnionych prac otrzymają nagrody i upominki.

Dnia 20 listopada 2019 r. w Ośrodku Edukacyjno-Muzealnym w Brzeźnie miało miejsce posiedzenie Komisji Konkursowej konkursu fotograficznego „Przyrodnicze łowiska 2019”. Konkurs został zorganizowany przez Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Chełmie, Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek Edukacyjno-Muzealny w Brzeźnie oraz Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Chełmie.

Okres jesieni w Brzeźnie to szczególnie malowniczy czas. Zajęcia na ścieżkach przyrodniczych i szlakach turystycznych wyglądają całkiem inaczej.

Zapraszamy do udziału w wojewódzkim konkursie plastycznym na kartkę pocztową z okazji Świąt Bożego Narodzenia.